הפעלות ליום הולדת - מלודראם
קרנבל יום הולדת סביב העולם- עם ברק כהן
מעגל מתופפים לילדים, דרבוקות, ריקודים, תיפוף על הגוף, קפוארה

           

                                       

 מלודראם, מעגלי מתופפים לילדים, הפעלות ליום הולדת בקצב שמח, מפעיל ליום הולדת עם תופים, הפעלה מוזיקלית לימי הולדת, פעילות שמחה ליום הולדת, הפעלת שירים וריקודים לימי הולדת, סדנאות תיפוף לימי הולדת, אטרקציות ורעיונות לימי הולדת, מפעילים ליום הולדת.  
 
"קרנבל יום הולדת סביב העולם"-
 
מסיבת יום הולדת באווירה קרנבלית עם מוסיקת יום הולדת שמחה, שירים ומנגינות מרחבי העולם. מעגל מתופפים לילדים, הפעלת קצב ותנועה מדליקה, שירים וריקודים בחגיגה בלתי נשכחת. מתאים במיוחד כהפעלה ליום הולדת לילדים בגן 3, 4, 5, 6 וכן כמסיבת יום הולדת לילדים בבית ספר גילאי 7,8,9 ו-10 .
עם ברק כהן, מתופף ונגן כלי הקשה, אמן יוצר ומוסיקאי בעל 16 שנות ניסיון בלימוד תיפוף, הופעות, הפעלות ילדים והפקות ימי הולדת.  
 
*מה יקרה ביום ההולדת ?

חלק 1- התכנסות- קבלת פנים בסגנון הקרנבל הברזילאי-
כשהאורחים יכנסו תקבל את פניהם מוזיקת יום הולדת שמחה ושירים שמחים שכולם מכירים ואוהבים מכול התקופות. נערוך קבלת פנים שמחה וצוהלת של חצי שעה, ננגן על כלי הקשה שונים ומשונים מכל העולם, נרקוד ונשיר, הילדים יוכלו לנשנש מהכיבוד והשתייה עד לתחילת ההפעלה.
חלק 2- מסע סביב העולם- מתופפים שרים ורוקדים בקצב שמח
לאחר חצי שעה של התכנסות ניצור מעגל גדול ונשב על התופים, נהפוך את כל הילדים ללהקה והיא תקרא על שם הילד: "הכוכבים של ... " - בהפעלה שלי אין תחרויות ופרסים, כולם שווים ומילת   המפתח היא יחד, כולם בקצב אחד- "להקה אחת, צליל אחד !" . ילד/ת היום-הולדת ישבו במרכז נשיר לו/ה שירי יום הולדת בקצב שמח על התופים, בכפיים ובתנועות עם כל הגוף.
לאחר מכן נצא למסע דמיוני בעולם שיתחיל בישראל בישיבה במעגל המתופפים, בליווי מוזיקה קצבית ושירים שמחים שאותו יוביל ילד/ת יום ההולדת, נלמד איך נולדים מקצבים ונהפוך ללהקת מתופפים.
במהלך המסע שלנו נחצה המדבר בסערה על התופים כמו שיירת גמלים ונגיע למצרים העתיקה, שם נהפוך לשבט קדום, נלמד את סודות הקצב החשובים ונתופף על הגוף כמו להקת "מיומנה". כשנגיע לפירמידה הגדולה נמשיך את החגיגה בחפלת ריקודים שמחה עם שלל מטפחות צבעוניות, בריקוד שמח שבו הילדים ישקשקו את כול הגוף, יקפצו וישתוללו ללא גבולות. 
לאחר מכן "נרכב על התוף" ונגיע לאפריקה הפראית, שם נהפוך ללהקת אריות עם סרטים מנומרים על הראש ונלמד ריקוד שבטי המחקה תנועות של חיות עם השיר שלי "בואו לאפריקה".
חלק 3- הפסקת אוכל 
באמצע נעשה הפסקת אוכל ושתייה, במשך ההפסקה הילדים ישתתפו בחידון מוסיקלי ויוכלו לשמוע מנגינות ושירים מעוד מקומות: ספרד, הודו, חלקם שירים מקוריים שלי מתוך האלבום :"קרנבל סביב העולם" ("אלוהה הוואי, "ג'מייקה-בקצב של הלב", "אנו אינדיאנים" ועוד)
חלק 4- המשך המסיבה וההפעלה
אחרי ההפסקה אתן מופע קצר המשלב מגוון כלי הקשה על גבי מוזיקה ביחד עם ילד/ת יום ההולדת, נעשה שיר/ הצגה בשילוב עם האורחים (בד"כ אדון שוקו), נמשיך ליפן ונעשה שיעור קונג פו עם מנגינה מקורית שלי שמיוחדת ומותאמת לילדים.
את המסע נסיים בברזיל, אשר מעבר לאוקיינוס לשם נגיע ב"שחיה" והפעלה בסגנון קפוארה ובהמשך נצא בתהלוכת קרנבל ברזילאי שמחה ללא גבולות כמו שיכולה לקרות רק פעם בשנה, עם השיר "ברזיל- בתוף ובחליל".
חלק אחרון - טקס העוגה
בסוף נערוך את טקס העוגה ונקבל את העוגה בשמחה גדולה, לאחר מכן נעשה שקט מוחלט כדי שהמשאלה תוכל להתגשם.... ולאחר שיכבו הנרות, נרים את ילד/ת יום ההולדת על כסא, נברך אותו/ה ונמשיך לרקוד, לתופף ולשמוח עד שאחרון הילדים ילך.

*קרנבל סביב העולם היא מסיבת יום ההולדת שמתאימה לילדים קטנים וגדולים, תכנית ההפעלה שרשומה למעלה מתאימה יותר לגילאי גן 3-6 ומשתנה מבחינת השירים והתכנים לילדים גדולים יותר (גילאי 7-10). תכנית המסיבה וסדרה יכולים להשתנות בהתאם לרצון ילד/ת יום ההולדת או לשיקול דעתו של המפעיל.  

"קרנבל יום הולדת סביב העולם" היא הפעלה אידאלית לילדים שרוצים לחגוג את יום הולדתם בקצב ובשמחה, בתופים ובמחולות, היא משלבת בין השאר שירים מקוריים שלי, שנוצרו במיוחד עבור הילדים (יחד עם חברי הטוב ושותפי המוסיקלי יואב גרשון) וזוכה לתגובות נרגשות ונלהבות למעלה מ- 10 שנים ברציפות !
 
בקצב שמח         
ברק כהן/מלודראם
                                                                                                                                

 מכתבי תודה והמלצות                                                                              

    
מכתב תודה משרון ואילן

מכתב תודה ממשפחת נרקובסקי                                           מכתב תודה מקארין, נאור, איתי ואמילי


מכתב תודה מעדי                                                                                          מכתב תודה ממאיהמכתב תודה מחן אבינוח 23.11.13 מכתב תודה מעומר ודניאל                                               
מכתב תודה משקד

 
ברק היקר, אני עדיין בהיי מהמסיבה של אתמול. היה מדהים !! חזק מכל דמיון אפשרי !! לגמרי הצליח לך... עילי      שיתף פעולה בצורה מושלמת !! תודה ענקית על הכל !! שלי נרקונסקי 26/12/14                                           
                                                                                                                                                                

ברק בחור אנרגטי מוכשר בטרוף וסוחף אחריו את כל הילדים תודה על החוויה הקצבית ועל הסבלנות עם הילדים מלימור מת"א


ברק המון תודה, היתה מסיבה מדהימה, ההורים לא מפסיקים לשבח אותך ואת ההפעלה, הצלחת לרתק את הילדים ולהפוך את ילדי השמחה למלכי הארוע, הם היו מאושרים!!! אני לא יודעת מי נהנה יותר תשמור על האנרגיה המדהימה שלך! תודה רבה מארד ורומי !   19.10.14


היי ברק, המון תודה על יומולדת מקסימה עם המון דרבוקות, כלי נגינה, שירים וריקודים. תודה על המקצועיות, על החום והרגישות לילדים. מאוד נהננו, משפחת לב (3.3.14)


הזמנו את ברק להפעיל את יום ההולדת ה 5 של בננו איתי. זאת היתה חגיגה נהדרת עם מוזיקה, שירים וילדים שמחים ומאושרים שמתופפים על הדרבוקות. ברק הגיע מוקדם , ארגן את החדר והכיר את איתי עוד לפני הגעת החברים. היתה חגיגה נהדרת , מושקעת ושמחה. איתי היה מאושר וכמוהו יצאו החברים שמחים ומאושרים ( גם ההורים שנשארו לחגיגה ). אנחנו ממליצים בחום על ברק שנותן את כל הנשמה, המרץ והכשרון הלא מבוטל כדי לשמח את הילדים.


ברק בוקר טוב ומבורך רציתי להודות לך שוב על אתמול הפעילות הייתה יפה ושמחה תודה רבה ששימחת את ילדתי יובל היא לא הפסיקה להגיד אתמול כמה היא נהנתה. תודה רבה וענקית לי אליך על ששימחת אותנו אתמול. תודה רבה רבה................


היי ברק היה מהמם! קיבלת הרבה תשבוחות שבעל פה בנוגע למפעיל. תודה מכל הלב, אתה מקצוען אמיתי. בברכה, שירלי


 לברק היקר, ובכן, התיישבתי לכתוב לך המלצה וכמובן תודה, כי אמנם חלפו כשבועיים מאז יום ההולדת 4 של אלמה, אך לא שכחנו לרגע כמה מוצלח היה, בזכותך כמובן! ההורים בגן לא מפסיקים להחמיא. אני שירלי, ממליצה בחום לקחת את ברק כ"מפעיל" למי שרוצה הפעלה מוסיקלית אנרגטית וסוחפת ברמה גבוהה. אז ככה, הסיפור עם ברק מתחיל עוד בשיחת ההיכרות הראשונית בטלפון, לאחר גלישה אינסופית, מייאשת ומתסכלת בחיפוש אחר "המפעיל האולטימטיבי" ליום הולדת 4 ולאחר צפייה באתרים של כל מיני ליצנים סתמיים ומביכים עם אף אדום ותו לא. שיחת הטלפון עם ברק קודם כל השרתה עלי רוגע כי פשוט הבנתי שמדובר כאן ב"מפעיל" שהוא מקצוען אמיתי!, ברק הקדיש לי שעה שלמה בטלפון והסביר לי בפירוט מלא מה כוללת ההפעלה שלו, כבר בשיחה מתברר שמדובר בבחור עם אנרגיות גבוהות מאוד וכמובן חיוביות אך מעל לכל הוא פשוט מוזיקאי ולא עוד בדחן. ברק מגיע ליום ההולדת עם ציוד רציני של דרבוקות מגבר ומחצלת ענק ופשוט מארגן אירוע של ממש וכמובן שהוא עצמו מנהל את יום ההולדת מתחילתה ועד סופה, הוא מתזמן את הכל במומחיות ולהורים לא נותר אלא לצפות מהצד, ורצוי שיישמעו להוראותיו, כי הוא מיומן ביותר בנוגע ללוח הזמנים ביום ההולדת. ברק רגיש מאוד ומתאים את עצמו לסביבה ולאופיו של ילד השמחה. הוא עורך קבלת פנים נחמדה מאוד עד שכל הילדים תופשים את מקומם ליד הדרבוקה האישית שלהם ואח"כ מתחילים ברק והילדים במסע סוחף סביב העולם ב- 10 אצבעות, תוך כדי תיפוף וריקוד עם מקצבים ומוסיקה מגניבה כשהילדים כולם רוקדים ונהנים ומרגישים שותפים מלאים בחוויה .


טוב אז ככה, האמת שאני התקשרתי באופן אקראי לברק דרך האתר וכבר בשיחת הטלפון הראשונה "התאהבתי". ניכר כבר בשיחה שברק עושה מה שהוא אוהב ונהנה מעשייתו ולא עוד "מפעיל" סטנדרטי. אתמול חגגנו סופסוף לבני בן ה- 7 יומולדת והיה מ ו ש ל ם !!! מסתבר שתחושת הבטן שלי לא הטעתה אותי, הייתה פעילות מקסימה, באווירה נעימה ורגועה, ללא מימד של תחרותיות, דבר שבעיני חשוב. בני היה בעננים והילדים נהנו מכל רגע. ברק יודע לגשת לילדים ולגרום להם לשתף פעולה בנועם וחן. ההפעלה הייתה מקסימה, חוויה של תופים, מוסיקה, ריקודים ועוד, הכל מתוזמן ומתוכנן היטב ובאופן טבעי. אז... אני רואה בברק את האחראי להצלחת יום ההולדת בעיני ובעיני הילדים והורים, והכי חשוב בעיני בני-) תודה רבה והמשך עשייה מבורכת. רוית.


לברק המדהים!!! תודה ענקית על ההפעלה המדהימה, איזה אלוף.... היית מקסים והילדים נהנו כמו שלא נהנו הרבה זמן בימי הולדת.... יש לך נשמה של ילד.....


היי ברק, תודה על הכול, היה מדהים, יצאו תמונות יפות... בר אמרה שהיא קפצה הכי גבוה :-) 


ברק תודה רבה על יום הולדת מקסים, ניכר שהילדים והסובבים מאוד נהנו, ישר כוח גם אתה היית מדהים ועם אנרגיות טובות ובהחלט נשתמע בהמשך. מלאי הערכה דקלה, אלירז וליאם משולם.


ברק, תודה רבה על יום הולדת מופלא שעשית לביתי אופיר. הילדים היו מאושרים ושמחים והכל בזכותך ! אני מצטטת סמס שקיבלתי מאחת האמהות שהייתה .ברק ביום ההולדת" אתי היה ממש כיף! המפעיל היה נהדר ומותאם, הכיבוד היה כיד המלך, אופיר הייתה מקסימה והאווירה הייתה נעימה. יהב נהנה" ברק,תודה רבה -)) אתי, אופיר ויהב.