מלודראם- הפעלות לגני ילדים, פעילויות לגנים, מפעיל לגן, הפעלה לילדי גן, פעילויות לילדים

"סביב העולם בעשר אצבעות"

-  מעגל מתופפים לילדים, קצב ותנועה, תיפוף על הגוף, ריקודים וקפוארה-


                                                           

                                           

                                            
מעגל מתופפים אשר בו כול ילד מקבל תוף ויוצא יחד עם הקבוצה למסע קצבי מוסיקלי שבו הוא לומד לתופף, לשיר ולרקוד. במפגש ילדי הגן יעשו הכול כמו הגדולים ויגלו שבאמצעות עשר אצבעותיהם הכול יכול לקרות.
המסע  שלנו מתחיל דרך השקט והרוגע של המדבר וקצב שיירות הגמלים וממשיך אל השוק והעיר התוססים. משם נגיע אל האימא של כול היבשות- אפריקה ונהפוך לחלק מחיות הג'ונגל עם סרטים מנומרים, נלמד שלל תנועות המחקות את החיות המדהימות ונתופף בסגנון האפריקאי. את המסע נסיים בברזיל הצבעונית והססגונית, שם נמצאים האינדיאנים, ובה התפתחה הקפוארה וכמובן הקרנבל המסורתי המפורסם.        
תוך כדי ההפעלה ילמדו הילדים שהתופים הם כלי שמאפשר לנו להתחבר יחד כקבוצה ועוזר לנו להכיר טוב יותר אחד את השני והמוסיקה הנפלאה שסובבת אותנו היא האמצעי הטוב ביותר שנותנת לנו חופש לביטוי העצמי של כול אחד ואחת מאיתנו לשמוח ולחגוג כול אחד בדרך שלו.                                                                                   
 
 ההפעלה היא דרך מצוינת ללמד את הילדים סבלנות וסובלנות, הקשבה לזולת מצד אחד ולצלילים הסובבים אותנו מצד שני ומחנכת את הילדים לערכים חשובים נוספים. בעקבות ההצלחה והתגובות הנפלאות על ההפעלה "סביב העולם בעשר אצבעות" הועלתה הצגת הילדים "בעשר אצבעות" וכן אלבום השירים "קרנבל סביב העולם" והכול תודות לילדים הנפלאים.
 
בקצב שמח 
ברק כהן


הלבום המלא: קרנבל סביב העולם להאזנה, תהנו !


מכתבי תודה  


 

תודה ברק על הפעלה מעולה. ההורים והילדים מאוד מאוד נהנו. קשה מאוד לקלוע לטעמם של ילדים כל כך קטנים, ואתה עשית זאת ב-ג-ד-ו-ל!!!!!!!! רואים שאתה אוהב את מה שאתה עושה. שוב תודה. צוות גן רותי. 

(נא לחצו על הקישור הרצוי)