"לצאת מהקופסא" - קצב כתקשורת קבוצתי, מעגל מתופפים, תנועה ומוסיקה 

סדנאות למנהלים, ארגונים, חברות וועדי עובדים 

ימי וערבי גיבוש לחברות, סדנה חוויתית למנהלים ועובדים. 


מטרת הסדנא היא "לצאת מהקופסא", לחשוב אחרת ולבחון את המצב דרך משקפיים אחרות. מעגל מתופפים מפתח את היצירתיות ויוצר פתיחות אצל המשתתפים. המוסיקה מייצרת אווירה ראשונית של 
שחרור ומאפשרת למצוא פתרונות פשוטים ויעילים לעובד בחברה.   היצירתיות שבאה לידי ביטוי בסדנא טובה לקבוצה ונותנת לה כוח. בסדנא מתקיימת אווירה של פתיחות וקבלה, השיפוטיות נעלמת ויש  הקשבה ופרגון הדדי.            
 
מעגל המתופפים מלמד קודם כול שכולנו מדברים בשפה אחת משותפת ושהכול אפשרי כשעובדים כקבוצה אחת. כמו כן במפגש נתחלק לכמה קבוצות ונלמד לנגן מספר מנגינות במקביל, נפתח את "הטיימינג" (תזמון) האישי והקבוצתי וכול קבוצה תרכוש כלים שיעזרו לה לדעת מתי לנגן את החלק שלה. בסופו של דבר כול אחד יצטרך לקחת אחריות על החלק שלו ולייצר את מנגינת החיים שלו שתשתלב בתוצאה הסופית. המטרה לייצר את המנגינה היפה והטובה ביותר. מה שנפלא במעגל המתופפים שגם בלי ידע מוקדם, ניסיון או אפילו כישרון אפשר ליצור מנגינה יפה בעזרת רצון, אמונה ומוטיבציה פנימית.  בסופו של דבר מעגל מתופפים טוב הוא גם כיף גדול וכיף הוא אלמנט שמשפיע על ביצועים בעבודה ויוצר מוטיבציה ורמת השקעה ומחויבות גבוהה מאוד. 
 
  

 
 מכתבי תודה

ברק שלום רב,

ראשית אני רוצה להודות לך על הסדנא המצוינת שהעברת יחד עם הצוות שלך.

ניכר כי עשית את כול המאמצים לייצר אוירה טובה ומשחררת ויחד עם זאת 

להיות ממוקד בתכנים שביקשתי לשים עליהם דגש.

שוב תודה רבה ומסור גם לשני השותפים שלך את מלוא הערכתי ותודתי.

 

אורית צחר  LLB, MBA

פיתוח מיומנויות לניהול איכותי

ייעוץ ניהולי וארגוני * ייעוץ ואימון אישי * קורסים וסדנאות

 ברק היקר
תודה על עבודתך הנהדרת,
כול טוב

ליאורה וכל מקהלת אליאנס