מעגלי מתופפים - להקת מלודראם 

מעגלי מתופפים לשמחות ואירועים חגיגיים, חתונות, מסיבות וימי הולדת, להקת מתופפים מקצועית ומנוסה לקידום מכירות (קד"מ) וקמפיינים שיווקיים, סדנאות קצב ומעגל מתופפים מונחה לילדים ומבוגרים, מתופפים ושופרות לבר מצווה באולם, גן אירועים ומעגל מתופפים להילולה בכותל המערבי, חתונה, בת מצווה, ברית, בריתה 

מעגל מתופפים- מלודראם


 

מעגלי מתופפים לחתונה ו מעגלי מתופפים לבר/בת מצווה 

                                                        (נא לחצו על הקישור הרצוי)    


 
                                                                                                   
מעגל המתופפים מחזיר "עטרה ליושנה" ומביא את המנהג העתיק של התיפוף הטקסי את לב האירוע או השמחה המשפחתית. בעבר להקת מתופפים נהגה ללוות כול אירוע משמעותי בחיי האדם מרגע לידתו והייתה מעורבת בחיי הקהילה בכול הטקסים החשובים שכוללים יציאה וחזרה מקרב, חזרה מציד, כשהעונה הייתה מתחלפת וכו'. כיום אנו רואים את המתופפים, שבד"כ לובשים לבן ומצוידים בשופרות, לוקחים חלק בשמחה ומלווים את החתן והכלה אל החופה, את בר המצווה אל  מעמד הר סיני, מפתיעים את האורחים ברחבת הריקודים ומקפיצים את כולם לרקוד ללא מעצורים.
 
מעגל המתופפים מבית מלודראם עם וותק של 18 שנים בתחום, יעשיר את האירוע שלכם בהמון קצב ויכניס לו הרבה שימחה ונשמה. המתופפים של מלודראם ישמחו להוביל את החתן והכלה אל החופה בתקיעות שופר, קטע מוסיקלי מרגש ובתיפוף ושירה בלתי נשכחים. גם נתרגש ביחד אתכם ברגע שבירת הכוס ונדאג שכולם ישמעו את זה. לאחר מכן יהיה לנו הכבוד להכניס אתכם אל האולם בתהלוכה אוריינטלית מרגשת ולהכריז על תחילת השמחה ובהמשך להשתלב בתוך החגיגה, להרים את האורחים על הרגליים ולהכניס לאירוע קצב ונשמה מכול הלב בפריצות אל לב קהל הרוקדים והחוגגים עם התופים, להשתלב עם התקליטן ולהפתיע את כולם.
נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מעגל מתופפים ולהקת מתופפים ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא, אנחנו כאן בשביל לתרום להצלחה של החגיגה שלכם ולהפוך אותה לחוויה בלתי נשכחת עבורכם ועבור האורחים שלכם. מעגל מתופפים מתאים ומומלץ בחום לחתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה, טקס חינה, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, יום הולדת, יום גיבוש, יום כיף וכול שמחה אחרת.
 
                                                                                                                                                                                   

 בקצב שמח
ברק כהן/מלודראם