מלודראם- אמני  קפוארה לאירועים פרטיים ועסקיים

מופעי קפוארה, סדנאות קפוארה, לימוד קפוארה, הפעלות קפוארה

סדנאות קפוארה חווייתיות לכול הגילאים, הפעלות לילדים ונוער, בתי ספר ומוסדות

 הופעות קפוארה לבר ובת מצווה, מסיבות, פסטיבלים ועוד

מצגת תמונות מהפעלות וסדנאות שונותוידאו של YouTubeהופעות קפוארה לאירועי חברות, קבלות פנים,  אירועים עסקיים, קידום מכירות ,ערבי גיבוש, פסטיבלים,

 ימי כיף ועוד. מופעי קפוארה אקרבוטיים ומרשימים מהטובים ביותר בישראל.

הפעלות וסדנאות קפוארה לבתי ספר,  ארגונים וחברות.

 
 
 
 
קטע וידאו מתוך מופע קפוארה בחתונה בליווי להקת מתופפים ברזילאית  

וידאו של YouTube

  
אז מה עשינו בחווה? חוויות מכפר הנופש של טבעול (אוקטובר 2009) מאת נעל ויצו בחופש
 
מה זה מתולתל, שחום וסקסי? מדריך הקפוארה...
ליצורה, קפוארה זה משהו שהיא ממש טובה בו או כפי שהטיבה לציין:
"קפוארה זה כיף, אני מצויינת בזה. אני יכולה להביס אוייבים גדולים וחזקים ממני בחינניות ובגמישות חתולית ובקפיצות מרהיבות באוויר. אני מדלגת בקלילות בין יריב ליריב, מבלי שטיפת זיעה תופיע על מצחי.
כל האמור לעיל מתייחס כמובן לפעמים בהן אני משחקת "טקן" בפלייסטיישן ומנשנשת סושי תוך כדי. בעולם האמיתי, אני מגושמת כפיל מסומם בחנות חרסינה והקשר היחיד שלי לגמישות חתולית הוא כשאחד החתולים מחליט באמצע הלילה לעבור בקפיצה מהארון למיטה וגורם לי להתעורר בזעקות בהלה.
זוג המדריכים הברזילאים שהעבירו את סדנת הקפוארה גרמו לי לחשוב שאולי בכל זאת מסתתרת בתוכי לוחמת חיננית לכן הלכנו, נועה ואני לסדנת הקפוארה."

קפוארה, למי שחי במערה בשנים האחרונות, היא סוג של אמנות לחימה שנוצרה ע"י עבדים שרצו להתאמן בלחימה, אבל נאלצו להסוות אותה בתנועות ריקוד על מנת שלא ייענשו. בהתאם, מלווה הקפוארה בנגינה ושירה.
בסדנא קיבלנו היכרות מזורזת עם הקפוארה, הכל מהתנועות הבסיסיות של הריקוד וכלה במפגן מרשים של אקרובטיקה. הילדים שהשתתפו בסדנא הפגינו יכולות מרשימות לביצוע גלגלונים, קפיצות, בעיטות לגובה ושאר תנועות שאולי אם היינו בגילן היינו גם עושות.
המונח המקובל בקפוארה הוא "משחק". במהלך האימון, בעצם "משחקים" בללכת מכות, ואיזה ילד לא יתלהב מהרעיון? המדריכים היוו דוגמא למה קורה כשמתפחים את היכולות הטבעיות – גוף בנוי לתלפיות, שליטה מושלמת בתנועה וכושר שיא. זו דוגמא נהדרת לכך שאם משלבים בין היכולות הטבעיות של ילדים לבין פעילות מהנה, אין ילד שלא יהנה מקצת כושר גופני.
אנחנו, הזקנות, פינינו את הזירה כשגיע תורם של התרגילים המורכבים יותר, אבל הילדים המשיכו "לשחק" הרבה אחרינו.

ונועה אומרת: "עיזבו אתכן מאירובי, תשאירו את הפילאטיס לכוסיות – קפוארה זה ה-דבר החדש: מוסיקה מגניבה, מדריכים חתיכים, והמון שריפת קלוריות. אז כן זה דורש הרבה קורדינאציה שאין לי, אבל עד הסלטות די הצלחתי לשמור על הקצב, אפילו גלגלון הצלחתי!"