מעגל מתופפים לחתונה - מלודראם

מעגל מתופפים לחתונה מלווה את החתן והכלה במהלך השמחה החל מטקס החופה ועד לרחבת הריקודים, שם משתלבים המתופפים בחגיגה ומקפיצים את האורחים. ליווי הזוג לחופה מתבצע עם תופים ושופרות כאשר ההליכה לחופה מתחילה בתקיעת שופרות מפתיעה ומרגשת ולאחריה ליווי החתן והכלה על-ידי המתופפים בקטע תיפוף שמח, הכולל שירי חתונה והילולה בשיתוף האורחים. לאחר טקס החופה ושבירת הכוס מתחילה ההילולה והמתופפים מצטרפים לחגיגה ומשתלבים בין קהל המברכים.                                                                           

הכניסה אל האולם מרגשת לא פחות ולכן אל אולם השמחות יכנס הזוג הטרי בליווי מעגל המתופפים עם המון קצב ושמחה המבשרים על תחילת ההילולה. במהלך הערב יפרצו המתופפים אל רחבת הריקודים וישתלבו בין הרוקדים עם התופים במטרה להלהיב ולהקפיץ  אותם ללא גבולות. כמו כן מעגל המתופפים ייתן קטעי סולו עוצרי נשימה במהלך האירוע בכדי להכניס רוח חדשה ורעננה להמשך השמחה וידאגו שכולם ירקדו וישמחו. 

 

נשמח להפנות אתכם ללקוחות מרוצים להתרשמות ממקור ראשון ולתאם אתכם תוכנית במיוחד לאירוע שלכם. התקשרו והזמינו את מעגל המתופפים של מלודראם לאירוע שלכם ותזכו לחוויה של פעם בחיים, כי אם כבר מעגל מתופפים אז שיהיה ברמה אחרת, שכמוה עוד לא ראיתם ושמעתם. 

 

  

 בקצב שמח          

ברק כהן/מלודראם

 
 

    (נא לחצו על הקישור הרצוי)