מלודראם - הפעלות לבתי ספר, תיכון ומוסדות חינוך

"סביב העולם בעשר אצבעות"

פעילות חברתית לילדים ונוער- מעגל מתופפים, קצב ותנועה, תיפוף גוף וקפוארה


הפעלות לבתי ספר, פעילויות חוויתיות, סדנאות לנוער, אטרקציות לבתי ספר.

מעגל מתופפים, המשלב תנועה ותיפוף גוף המכניס את הילדים והנוער לתוך עולם הקצב העשיר והמגוון. המפגש כולל הגברה, הפעלה על תופים, עבודה עם מקלות, הפעלת בסגנון תיפוף רחוב (מיומנה) ומתאים לכול אירוע.
מתאים לערב כיתה, יום כיף, הפעלת גיבוש, כהפעלת נושא בחגים (ראש השנה, סוכות, חנוכה, פורים, ל"ג בעומר, שבועות),  ומומלץ לילדים ונוער. 
 
בהפעלה נלמד טכניקות תיפוף שונות על התופים ונכיר מקרוב את הצלילים שהתוף מסוגל להפיק, כמו כן המשתתפים יהיו חלק ממשחק שאלה ותשובה קצבי ויצטרכו להגיב בזמן ובדינאמיקה הנכונה במטרה לפתח אצלם את חוש השמיעה הקצבית.
 
במהלך המפגש נעבור בכמה יבשות בעולם ונחווה סגנונות שונים כגון סגנון ה"באלאדי" הים- תיכוני,  הטראנס השבטי שבאפריקה וסגנון הסמבה בטוקדה הברזילאי. נראה איך כל הסגנונות מדברים בשפה קצבית אחת ומשותפת, כמו כן נחווה גם את התנועות והריקודים שמלווים אותם בכדי לקבל את התמונה השלמה.
ההפעלה מלווה במוסיקה ושירים מכול העולם וכן מקצבי תופים החוזרים על עצמם שנוצרו במיוחד להפעלה על מנת שנוכל ללמוד ולנגן גם משפטי סולו על גבי כול מקצב ומקצב. 
 
מעגל מתופפים הוא מפגש חוויתי ומותאם לכול הרמות והגילאים, אך יחד עם זאת הוא בעל ערכים לימודיים וחינוכיים רבים כגון, סבלנות וסובלנות, עבודה כקבוצה אחת ותתי קבוצות, פרגון, הדדיות, הקשבה, פיתוח הדמיון ועוד.
 
בהדרכת ברק כהן, נגן כלי הקשה ומערכת תופים ומורה בעל ניסיון רב וידע עשיר בקצב ובמוסיקה מכול העולם. 


 מכתבי תודה
ברצוני להביע את תודתי לברק כהן על הפעלה במסיבת סיום של כיתה ב1 ביהס אופק אשדוד . הילדים המחנכת וההורים נהנו מאוד, מומלץ בחום מכל הלב .
בחור יצירתי מלא בשמחת חיים שהצליח לרתק את הילדים בדרך יצירתית חוייתי ויחודית עם הרבה אהבה למוסיקה ולמקצוע .
תודה ויישר כוח . 

סופי טובול 
ועד כיתה ב-

היי ברק כל הכבוד !  שמעתי שהחבר'ה של כיתות ב' נהנו מאוד, רעות

הי ברק, רצינו להגיד תודה על אתמול. היה מקסים. הרבה הורים התלהבו ממך אתמול. מקווה שיביא לך עוד פרנסה :-) תודה רבה ! רוזלי (ועד הורים כיתה א' מועצת חוף השרון) 
ברק,
"ככול שניתן לברק שלנו להאיר- אנו מעניקים רשות לאחרים לעשות כמונו"
(נלסון מנדלה)
אז המון תודה לך על ה"ברק" האישי שלך שמאיר את כל סובביך 
הורי בי"ס אילנות, ת"א

שלום ברק ,
שוב תודה היתה לנו סדנה מעולה נהננו מאוד

זו בהחלט היתה פתיחה מוצלחת לקייטנה שלנו
יעל אביאור
קהילת נצח ישראל


  (נא לחצו על הקישור הרצוי)